Depilacja laserowa

Zapraszam na zabiegi trwałej depilacji laserowej, które wykonywane są za pomocą LASERA DIODOWEGO ZEMA – najmocniejszego, najefektywniejszego sprzętu oferowanego na rynku. Laser ZEMA charakteryzuje się mocą diod na poziomie 850W oraz gęstością energii do 195J/cm2.

Zastosowana technologia PULSE IN PULSE WAVE oraz IN-MOTION ogranicza do minimum nieprzyjemne odczucia w czasie zabiegu (posiada system chłodzenia głowicy). Laser ZEMA, dzięki szerokiemu spektrum działania, niweluje przebarwienia oraz poprawia gęstość skóry. Ilość i częstotliwość zabiegów uzależniona jest od partii ciała objętej zabiegiem.

Jak przygotować się do zabiegu?

By zabiegi były efektywne i bezpieczne należy odpowiednio przygotować skórę w obszarze zabiegowym. Cztery tygodnie przed zabiegiem trzeba zrezygnować z opalania (także w solarium) oraz stosowania samoopalacza. W przypadku mocno opalonej skóry depilacja laserowa może doprowadzić do poparzeń oraz powstania zmian pigmentacji. Laser diodowy umożliwia depilację laserową lekko opalonej skóry, ale trzeba pamiętać, że nie może to być świeża opalenizna. Przez cztery tygodnie przed wykonaniem depilacji laserowej należy zrezygnować z depilacji mechanicznej oraz woskowania.
BARDZO ISTOTNYM jest zaprzestanie używania kosmetyków oraz przyjmowania leków np. z retinolem czy witaminami A,C,E czy ziół fotouczulających (np. dziurawiec, skrzyp polny czy nagietek) oraz preparatów zawierających betakaroten. Tydzień przed zabiegiem nie wolno stosować peelingów na obszar zabiegowy.

2 1

 

4  depilacja 2  depilacja 1

Karboksyterapia

1 2
Zapraszam na zabiegi KARBOKSYTERAPII zwanej inaczej TERAPIĄ DWUTLENKIEM WĘGLA.

Dwutlenek węgla w medycynie wykorzystywany od kilkudziesięciu lat. W latach 30-tych francuscy kardiolodzy zastosowali go u pacjentów z niewydolnością żylną. W latach 90-tych dwutlenek węgla zaczęto podawać śródskórnie lecząc zmiany troficzne skóry w przebiegu miażdżycy i cukrzycy. Okazało się, że gaz wprowadzany pod skórę poprawia również jej stan i wygląd. Dwutlenek węgla zaczęto wykorzystywać w medycynie estetycznej. Sam zabieg bazuje na śródskórnym lub podskórnym wstrzykiwaniu odpowiednich dawek dwutlenku węgla. Wprowadzony pod skórę dwutlenku węgla przyczynia się do zwiększonego przepływu krwi oraz składników odżywczych i tlenu trafiającego do zabiegowego obszaru. KARBOKSYTERAPIA przyczynia się też do poprawy mikrokrążenia, jedną z jego korzyści jest zaś odnowa komórek. Skóra odpowiada na dwutlenek węgla reakcją zapalną, co powoduje zwiększenie produkcji kolagenu. Istotnym jest, że dwutlenek węgla nie pozostaje w organizmie, ale jest z niego wydalany, nie ma więc zagrożenia wystąpienia niepożądanych reakcji. Gaz używany w czasie zabiegów jest BEZPIECZNY DLA ORGANIZMU. Kilka tygodni po jego odbyciu nadchodzi etap polegający na remodelingu skóry. Karboksyterapia posiada olbrzymią liczbę wskazań:

 • cellulit i lokalne nadmiary tkanki tłuszczowej
 • po zabiegach liposukcji w celu przyspieszania gojenia
 • rozstępy
 • blizny
 • starzenie się skóry
 • zaburzenia krążenia obwodu
 • owrzodzenie
 • trudno gojących się ran
 • problemy skóry głowy
 • zwiotczenia, np. po ciąży lub odchudzaniu
 • zwiotczenia skóry szyi i drugiego podbródka
 • worki, cienie, opadajace powieki i opuchnięć wokół oczu

 

Masaż COLD-HOT oraz Fototerapia

Na życzenie Klientek, Klientów - stosuję przed i po zabiegu (w zależności od potrzeb zabiegowych) MASAŻ COLD-HOT oraz FOTOTERAPIĘ.

Masaż Hot-Cold

Głowica rozgrzewająca stosowana przed zabiegiem w celu rozszerzenia naczyń krwionośnych i szybkiego wchłonięcia substancji odżywczych. Po zabiegu, głowica chłodząca łagodzi końcówki nerwowe, podrażnienia i zaczerwienienia skóry oraz zamyka pory.

Fototerapia

Leczy skórę za pomocą szerokiego spektrum kolorów światła: Czerwony - skóra starzejąca się, obwisła. Zielony - rozszerzone naczynka, plamy, lifting oczu, ciemna oprawa oczu, worki pod oczami, jasna piegowata twarz, korekta piersi, zapalenia. Niebieski - kwas, ospa, zapalenia. Żółty - matowa cera, poprawa limfy, aktywuje komórki. Fioletowy - przyspiesza regenerację komórek. Niebieskozielony - przeciw nadwrażliwości, redukcja widoczności naczyń włoskowatych. Biały - jasna, piegowata skóra, redukcja melaniny.

Mikrodermabrazja

2
LaserSkin zaprasza na zabiegi MIKRODERMABRAZJI

Technikę dermabrazji mikrokrystalicznej opracował 20 lat temu włoski inżynier Florence Mattioli. Początkowo wykorzystywana wyłącznie w gabinetach dermatologicznych, technika ta stopniowo zaczęła zdobywać popularność w salonach kosmetycznych. Określana jest mianem najlepszej metody na piękno poprzez medycynę. Dermabrazja diamentowa to bezinwazyjny zabieg wygładzania skóry przy użyciu sterylnych ostrzy diamentowych, które ścierają wierzchnią warstwę skóry. Starte resztki, brud i martwy naskórek są automatycznie odsysane. Zabieg pozwala usunąć złuszczenia, nierówności, skazy, zmarszczki oraz niepożądane przebarwienia skóry. Umiarkowane użycie dermabrazji diamentowej w połączeniu z kosmetykami przenikającymi głęboko przez naskórek do warstwy skóry właściwej pomaga uzupełnić poziom naturalnych składników odżywczych, przywrócić aktywność skóry i ją wzmocnić. Skóra po zabiegu dermabrazji mikrokrystalicznej jest zazwyczaj zdrowa, lśniąca i piękna.

 

 

Peeling Kawitacyjny

LaserSkin oferuje zabiegi PEELINGU KAWITACYJNEGO

Jest to system do głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji bez efektów ubocznych. Zabieg ten polega na oczyszczeniu skóry poprzez fale ultradźwiękowe, pozwala więc na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii. Peeling kawitacyjny jako system działa na skórę łagodnie poprzez przyjemne, naturalne wibracje bez użycia prądu elektrycznego. Zastosowanie tego urządzenia pozwala na głęboką regenerację skóry poprzez błyskawiczne i efektywne jej odnowienie oraz oczyszczenie na dużej głębokości, czego rezultatem jest - zauważalna w widoczny sposób - skóra odnowiona i odświeżona. Jest to zabieg bezbolesny odczuwany zwykle jako przyjemny. Kawitacja pozytywnie działa również na głębsze warstwy naskórka, stanowi doskonały wstęp do dalszych zabiegów kosmetycznych (eksfoliacja kwasami i/lub sonoforeza, jonoforeza i inne).

 
1 small 

SONOFOREZA

 

Zapraszam na zabiegi SONOFOREZY

Sonoforeza wykorzystuje wibracje ultradźwiękowe o częstotliwości miliona drgań na sekundę (1,5 MHz). Fala ultradźwiękowa stymuluje tkankę i poprawia przenikalność błon dla kolagenu oraz koktajli odżywczych, wygładzając zmarszczki, eliminując linie i ujędrniając skórę, co nadaje jej młodszy i zdrowszy wygląd. Ultradźwięki wytwarzają ciepło pochodzące z tarcia, które poprawia cyrkulację krwi, odpręża mięśnie i pomaga rozbijać cellulit.

sonoforeza 2 sonoforeza 1

 

Zamykanie naczynek

Zapraszam na zabiegi trwałego zamykania popękanych naczyń (tzw. pajączków) wykonywanych za pomocą PÓŁPRZEWODNIKOWEGO LASERA DIODOWEGO SPIDER.

Jest to jedna z najbardziej zaawansowanych metod poradzenia sobie z tym uciążliwym problemem. Laser SPIDER, dzięki szerokiemu wachlarzowi możliwości, leczy także trądzik oraz wybiela zęby. Zabiegi wybielania zębów zostaną wprowadzone, o czym Państwa poinform możliwie niedługim czasie. Ilość i częstotliwość zabiegów zamykania naczyń uzależniona jest od głębokości i rozległości problemu. Naczynia płytkie zamknięte zostają przy pierwszym zabiegu. Przed zabiegiem konieczne jest przeprowadzenie konsultacji celem ustalenia czy nie występują przeciwwskazania medyczne. W przypadku Państwa pytań, pozostaję do dyspozycji.

naczynka 1

FROST PEEL - Eksfoliacja kwasami TSA

Frost Peel wykorzystuje pochodną jednego z najskuteczniejszych kwasów rekomendowanych do peelingów powierzchownych i średniogłębokich – kwasu trójchlorooctowego TCA, charakteryzującego się najwyższą dermatologicznie skutecznością. Dzięki małym cząsteczkom o wiele szybciej penetruje naskórek i skórę właściwą, nie dopuszczając przy tym do alergizacji. Kwas ten jest pochodną kwasu octowego i najsilniejszym kwasem organicznym. Po nałożeniu kwas ten nie podlega transportowi do naczyń włosowatych ani do krążącej krwi. Peelingi z kwasem TCA są stosowane od 1926 roku, szczególną popularnością cieszą się w USA.

Zabieg polega na aplikacji kilku warstw roztworu kwasu trójchlorooctowego na powierzchnię skóry. Zróżnicowana głębokość działania zależy od stężenia roztworu (30%-40%), ilości nakładanych warstw, czasu trwania aplikacji oraz obszaru zabiegowego. Interakcja cząsteczek TCA z białkami naskórka powoduje zbielenie na skórze – tak zwany efekt „frost”, któremu towarzyszy kilkuminutowe odczucie pieczenia świadczące o efektywności oddziaływania peelingu. Dochodzi do głębokiego złuszczania naskórka, czego efektem jest zaczynające się po 2- 3 dniach utrzymujące do 7-10 dni złuszczanie.Nowo powstała tkanka łączna zawiera liczne młode fibroblasty. Zabieg dedykowany jest osobom o skórze dojrzałej z pierwszymi oznakami starzenia, tłustej, łojotokowej, ze zmianami trądzikowymi lub potrądzikowymi, przebarwieniami, a także cer z cechami tzw. fotostarzenia i przebarwieniami.

Spektrum oddziaływania kwasów TCA jest dwustopniowe:

Frost PEEL I – skóra dojrzała wymagająca rewitalizacji i stymulacji; skóra palacza; idealne rozwiązanie dla cer łojotokowych z zaskórnikami lub zmianami skórnymi, (blizny lub przebarwienia).

Frost PEEL II – silniejsza chemabrazja skierowana do bardzie złożonych przypadków jak brak elastyczności i jędrności skóry, rozległe pigmentacje, a nawet głębsze blizny i rozstępy.

Uniwersalność kwasów TCA pozwala na precyzyjne dopasowanie zabiegu do rodzaju problemu skóry i możliwość zastosowania ich zarówno na twarz jak i ciało (rozstępy, blizny, przebarwienia na dłoniach).

Innowacyjność derma – peelingu TCA sprawia, że skóra się regeneruje i odzyskuje świeży, zadbany wygląd. Zrogowaciały naskórek zostaje skutecznie złuszczony, a skóra właściwa mobilizowana jest do zwiększania syntezy elastyny, kwasu hialuronowego oraz kolagenu.

Pozwala to pozbyć się widocznych defektów skóry oraz zainicjować przebudowę jej głębszych struktur. Po profesjonalnym peelingu należy odżywiać i dbać o kondycję skóry, potrzebującej dogłębnego nawilżania, a szczególnej ochrony przed promieniowaniem UV.

WSKAZANIA DO ZABIEGU:
• przebarwienia (np.: ostuda, plamy soczewicowate)
• trądzik pospolity (wykwity niezapalne i zmiany potrądzikowe)
• nadmierne rogowacenie
• powierzchowne zmarszczki
• objawy fotostarzenia
• zaskórniki
• rozszerzone ujścia gruczołów łojowych
• poprawa napięcia struktury skóry i jej „świetlistości”

Efekt peelingu TCA:

 • zmniejszenie lub likwidacja przebarwień
 • wyrównanie i rozjaśnienie kolorytu skóry
 • znaczne spłycenie zmarszczek
 • efekt liftingu i napięcia skóry
 • poprawa elastyczności
 • zwiększenie gęstości skóry
 • zmniejszenie ilości zaskórników

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • ciąża i okres laktacji
 • choroby nowotworowe, choroby autoimmunologiczne
 • aktywne infekcje wirusowe (np. opryszczka), choroby skóry (np. AZS, wyprysk, łuszczyca, trądzik w fazie aktywnej)
 • infekcje bakteryjne
 • przyjmowanie ratinoidów
 • świeże blizny
 • alergia na substancje złuszczające
 • skłonność do blizn i bliznowaceń
 • regularne opalanie

Po zabiegu obowiązuje:

 • bezwzględny zakaz opalenia przez minimum 4 tygodnie po zabiegu
 • stosowanie kremów z filtrem UVA i UVB SPF 50 przez minimum miesiąc
 • bezwzględny zakaz zdrapywania łuszczącego się naskórka
 • nie można korzystać z sauny i basenu przez 1 miesiąc
 • zakaz wykonywania jakichkolwiek peelingów przez okres 1 miesiąca
 • należy stosować kremy silnie nawilżające
 • makijaż można stosować dopiero kilka godzin po zabiegu (ok. 24h po zabiegu)

Zalecenia:

W serii 3 – 4 zabiegów wykonywanych co 40 dni ze wskazaniem dla skór z objawami foto-starzenia i pigmentacji jako zabieg anti – age stymulujący odnowę komórkową, ujednolicający koloryt cery, a także spłycający blizny potrądzikowe i wyrównujący strukturę skóry. Wykonywany także jednorazowo jako jedna z najbardziej uniwersalnych metod eksfoliacji dermatologicznej.

 

 

Eksfoliacja kwasami A-HA, B-HA

             

     

Eksfoliacja kwasami dedykowana jest dla każdego rodzaju skóry by poprawić jej kondycję. Zabiegi wykonuje się w okresie wiosennym lub jesiennym (z wyjątkiem delikatnych kwasów jak migdałowy czy ferulowy) ze względu na podrażnienie skóry, kiedy niewskazana jest ekspozycja na promienie słoneczne lub mróz. Po eksfoliacji skóra staje się wrażliwsza, dlatego zaleca się używanie kremów ochronnych, które będą ją chroniły przed działaniem szkodliwych czynników.

Eksfoliacja zapewnia głębokie oczyszczenie twarzy, odblokowanie ujść mieszków włosowych oraz odświeżenie i rozjaśnienie skóry. Kwasy wykorzystywane w zabiegu delikatnie rozpuszczają wierzchnią, martwą warstwę naskórka. Wskutek tego następuje przyśpieszenie naturalnego procesu usuwania warstwy zrogowaciałych komórek, która gromadzi się na powierzchni skóry.

Częstotliwość wykonywania zabiegów uzależniona jest od rodzaju skóry oraz jej problemu ze względu na konieczność wykorzystania różnych rodzajów kwasów – o różnym poziomie PH oraz różnym stężeniu – w związku z tym odstęp między zabiegami może wynosić od 7 do 21 dni.

  

Efekty eksfoliacji kwasami

•skóra staje się gładka, promienna, odzyskuje zdrowy koloryt

•poprawia się elastyczność zmarszczek

•spłycenie zmarszczek

•przeciwdziałanie starzeniu się skóry

•głębokie nawilżenie

•wzmocnienie struktury kolagenu, przyspieszenie jego sytnezy

•regulacja wydzielania sebum

•oczyszczenie i ściągniecie porów

•wygładzenie blizn

•rozjaśnienie przebarwień

•działanie antybakteryjne, przeciwzapalne

•regulacja zaburzenia rogowacenia skóry

KWAS PRIOGRONOWY -

Wnikając głęboko do porów skórnych skutecznie je odblokowuje, oczyszcza i zwęża. Zmniejsza łojotok, likwiduje zaskórniki i wygładza strukturę skóry. Ma właściwości antybakteryjne, co jest wskazaniem przy FAZIE AKTYWNEJ TRĄDZIKU POSPOLITEGO.

KWAS MIGDAŁOWY -

Najdelikatniejszy z kwasów, można go stosować cały rok. Ma działanie nawilżające, normalizujące wydzielanie sebum oraz odświeżające. Rozjaśnia przebarwienia, stymuluje odbudowę i regenerację skóry poprzez pobudzenie odnowy komórkowej. Redukuje drobne zmarszczki i blizny. Przeznaczony dla KAŻDEGO RODZAJU SKÓRY.

KWAS SALICYLOWY -

Ma działanie złuszczające i oczyszczające, udrażnia kanały łojowe. Ma właściwości antybakteryjne, jest wskazany dla SKÓRY TŁUSTEJ ORAZ SKÓRY Z PROBLEMAMI TRĄDZIKU POSPOLITEGO, GRUDKOWO-KROSTOWEGO ORAZ Z OBJAWAMI ZMIAN ZAPALNYCH. Redukuje zaskórniki oraz objawy stanów zapalnych, ogranicza również powstawanie nowych.

KWAS GLIKOLOWY -

Stymuluje odnowę komórkową oraz syntezę białek, redukuje warstwę rogową, normalizuje procesy keratynizacji. Redukuje blizny i zmarszczki, wyrównuje koloryt. Dedykowany dla SKÓRY TŁUSTEJ, GRUBEJ.

KWAS MLEKOWY -

Silnie nawilżający, odmładzający, wyrównujący koloryt. Pobudza produkcję kolagenu oraz elastyny powodując wzrost napięcia i gęstości skóry. Rozjaśnia przebarwienia oraz plamy pigmentacyjne, wypłyca drobne zmarszczki i blizny. Skierowany dla SKÓRY WIOTKIEJ, CIENKIEJ, POZBAWIONEJ ELASTYCZNOŚCI.

KWAS SZIKIMOWY -

Normalizuje zaburzony proces namnażania komórek naskórka, nawilża i wzmacnia funkcje bariery ochronnej skóry. Działa przeciwstarzeniowo i wygładza drobne zmarszczki. Przeznaczony dla KAŻDEGO RODZAJU SKÓRY.

KWAS FERULOWY -

Ma działanie nawilżające, odmładzające oraz antyrodnikowe. Rozświetla skórę oraz wygładza zmarszczki. Polecany dla SKÓRY DOJRZAŁEJ. Można go stosować cały rok.

KWAS LAKTOBIONOWY -

Nawilża, przyspiesza regenerację komórkową regulując metabolizm, zmniejsza wrażliwość na podrażnienia. Silnie zwiększa ochronę antyoksydacyjną. Działa łagodząco i stabilizująco, redukuje zmarszczki. Dedykowany dla SKÓRY WRAŻLIWEJ, SKŁONNEJ DO PODRAŻNIEŃ, ZE ZMIANAMI CHOROBOWYMI.

KWAS AZELAINOWY -

Aktywnie poprawia stan naczyń krwionośnych oraz cyrkulację krwi. Silnie wzmacnia szczelność ścian naczyń włosowatych. Ma właściwości nawilżające. Skierowany dla SKÓRY NACZYNIOWEJ, ZE SKŁONNOŚCIĄ DO PĘKANIA NACZYŃ WŁOSOWATYCH.

KWAS KOJOWY -

Skutecznie rozjaśnia skórę, usuwa przebarwienia oraz piegi. Jest silnym antyoksydantem przez co działa przeciwstarzeniowo, przeciwzmarszczkowo oraz silnie nawilża. Polecany dla SKÓRY Z PRZEBARWIENIAMI.

KWAS FITOWY -

Silnie regenerujący. Niweluje cienie,uszczelnia naczynia krwionośne,poprawia mikrokrążenie, liftuje okolicę oka, rozjaśnia przebarwienia.

Przeciwwskazania do zabiegu eksfoliacji kwasami

•podrażnienia skóry

•przerwana ciągłość skóry

•opryszczka

•grzybica

•stany zapalne

•trądzik różowaty

•trądzik w stanie aktywnej (z wyjątkami)

•łuszczyca


 
 

CENNIK logo

DEPILACJA LASEROWA jednorazowy 5 zabiegów + 1 gratis
Głowa, Kark gratis  110 zł   550 zł
Wąsik    66 zł   330 zł
Broda, Baczki  110 zł   550 zł
Kącik ust    55 zł   275 zł
Pachy  165 zł   825 zł
Brzuch  220 zł  1100 zł
Klatka piersiowa, szyja gratis  220 zł 1100 zł
Klatka piersiowa, brzuch, szyja gratis  440 zł  2200 zł
Ramiona  145 zł  725 zł
Przedramiona, dłonie gratis 145 zł 725 zł
Dłonie  77 zł 385 zł
Ramiona, przedramiona, dłonie gratis 250 zł 1250 zł
Plecy, kark gratis  429 zł 2145 zł
Bikini płytkie 165 zł 825 zł
Bikini głębokie  209 zł 1045 zł
Bikini pełne 400 zł 2000 zł
Pośladki   209 zł 1045 zł
Bikini pełne, pośladki 570 zł 2850 zł
Uda, kolana gratis 400 zł 2000 zł
Łydki, kolana i stopy gratis  400 zł 2000 zł
Łydki, uda, stopy gratis 700 zł 3500 zł
Pachy, bikini pełne, łydki 750 zł 3750 zł
Pachy, bikini pełne, uda 900 zł 4500 zł
Pachy, bikini pełne, uda, łydki, stopy gratis 1050 zł 5250 zł
Pachy, bikini pełne 550 zł 2750 zł
Łydki, bikini pełne, stopy gratis 700 zł 3500 zł
Uda, bikini pełne 700 zł 3500zł

DEPILACJA WOSKIEM jednorazowy  
Wąsik  15 zł  
Broda 15 zł  
Baki 15 zł  
Cała twarz 35 zł  
Pachy  35 zł  
Brzuch 45 zł  
Klatka piersiowa 45 zł  
Ramiona 25 zł  
Przedramiona, dłonie gratis 30 zł  
Dłonie 15 zł  
Ramiona, przedramiona, dłonie gratis 50 zł  
Plecy, kark gratis 60 zł  
Bikini płytkie 25 zł  
Bikini głębokie 25 zł  
Bikini pełne 40 zł  
Pośladki 30 zł  
Uda, kolana gratis 50 zł  
Łydki, kolana i stopy gratis 40 zł  
Łydki, uda, stopy gratis 80 zł  

LASEROWE ZAMYKANIE NACZYNEK (PAJĄCZKÓW) 
Pojedyncze naczynko  50 zł
Cała twarz  275 zł - 550 zł
Czoło  150 zł - 200 zł
Policzki  200 zł - 450 zł
Nos  150 zł - 200 zł
Nad górną wargą 60 zł - 120 zł
Broda 80 zł - 140 zł
Szyja 140 zł - 320 zł
Dekolt  155 zł - 355 zł
Ręce  155 zł - 355 zł
Udo  170 zł - 450 zł
Łydka  170 zł - 450 zł

LASEROWE ZAGĘSZCZANIE SKÓRY
Twarz 90 zł
Szyja 90 zł
Dekolt 100 zł
Ramiona 90 zł
Brzuch 105 zł
Pośladki 90 zł
Uda 105 zł
Łydki 90 zł

LASEROWE USUWANIE PRZEBARWIEŃ jednorazowy
Pojedyncza plamka 60-100 zł
Cała twarz 220-400 zł
Czoło 110 zł
Policzki 145 zł
Nos 66 zł
Nad górną wargą 66 zł
Broda 77 zł
Szyja 165 zł
Dekolt 199 zł
Ramię 145-250 zł
Przedramię 145-250 zł
Udo 155-350 zł
Łydki 145-300 zł
Plecy 220-390 zł
Brzuch 220-390 zł

LASEROWE WYBIELANIE ZĘBÓW 2 zabiegi
Dwa łuki 990 zł

KARBOKSYTERAPIA 1 zabieg  6 zabiegów  10 zabiegów
Skóra głowy 99 zł 495 zł 891 zł
Twarz 110 zł 550 zł 990 zł
Oczy (powieki i cienie pod oczami) 66 zł 330 zł 500 zł
Szyja 100 zł 500 zł 620 zł
Dekolt 110 zł 550 zł 700 zł
Twarz, szyja, dekolt 300 zł 1500 zł 1800 zł
Brzuch 150 zł 750 zł 1000 zł
Boczki 110 zł 550 zł 850 zł
Uda 150 zł 750 zł 1000 zł
Pośladki 120 zł 600 zł 750 zł
Całe nogi 200 zł 1000zł 1300 zł
Blizna 50 - 150 zł    

MEZOTERAPIA  1 zabieg
Kwas hialuronowy 1% 550 zł
Igłowa 450 zł
Mikroigłowa 150 zł
Mikroigłowa Whitening 220 zł
Frakcyjna 80 zł

EKSFOLIACJA  1 zabieg
Kwasem AHA 60 zł
Kwasem TCA 180 zł

ZABIEGI PIELĘGNACYJNO-NAPRAWCZE
Peeling kawitacyjny + maska  30 zł
Mikrodermabrazja diamentowa + maska  90 zł
Sonoforeza (ampułka) + maska  90 zł
Peeling kawitacyjny+mikrodermabrazja+maska 120zł
Peeling kawitacyjny + sonoforeza + maska  120 zł

Ppeeling kawitacyjny+mikrodermabrazja

+sonoforeza+maska

180 zł


ZABIEGI NA STOPY I DŁONIE
Parafina 30 zł
Parafina + maska   50 zł
Peeling + parafina + maska  65 zł

KONTAKT

ul. Piastowska 4
14-100 Ostróda

   +48 504-177-841

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.